Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: specialista zákaznického servisu, Jindřichův Hradec

Pozice:
specialista zákaznického servisu
Zaměstnavatel:
Gaudlitz Precision s.r.o.
IČO:
28061811
Oblast (okres, kraj):
Jindřichův Hradec
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

Pracovní náplň:
- každodenní komunikace s českými a zahraničními zákazníky
- příjem zákaznických objednávek a jejich zadávání do ERP systému
- vystavování cenových nabídek pro zákazníky
- tvorba a aktualizace krátkodobých a dlouhodobých prodejních výhledů
- tvorba podkladů pro kalkulace prodejních cen, jednání o prodejních cenách
- sestavovaní a vyhodnocování obchodních KPI
- spolupráce se všemi odděleními napříč společností
- řešení Ad-hoc úkolů
- účast na zahraničních služebních cestách
Požadujeme:
- VŠ, SŠ, ekonomický/obchodní směr výhodou
- výbornou znalost anglického nebo německého jazyka vzhledem ke každodenní ústní i písemné komunikaci
- všeobecný ekonomický přehled, orientaci v obchodním prostředí
- dobrou znalost nástrojů MS Office, zejména MS Excel a MS Outlook
- přirozenou autoritu, přesvědčivý ústní a písemný projev, "pro zákaznický" přístup
- samostatnost, flexibilitu, efektivitu při práci
- ochotu učit se novým věcem, schopnost rozlišit priority
- pečlivost, důslednost, spolehlivost
- řidičské oprávnění skupiny B
Zaměstnanecké výhody:
- dobré platové podmínky a firemní benefity
- 25 dnů dovolené
- odměna za odpracované roky
- dotované stravování
- perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
- odborné zaškolení
- příjemné pracovní prostředí
- pružná pracovní doba
- 13. plat

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Kristýna Papežová
Telefon:
384350330; 702288005
Počet zobrazení inzerátu:
45×